VÝTVARNÁ VÝCHOVA OČIMA ŽÁKŮ

VÝTVARNÁ VÝCHOVA OČIMA ŽÁKŮ  1

VÝTVARNÁ VÝCHOVA OČIMA ŽÁKŮ

V úterý jsme se za krásného slunečného dne se školou rozhodli, že půjdeme k Zámeckému mostu kreslit kamínky. Všichni je měli nádherné. Pobavil nás můj kamarád, protože spadl do vody. Někteří kreslili fotbal a jiní kreslili Spogeboba.

David

V úterý jsme šli se třídou k řece kreslit na kameny. Já jsem kreslila duhu a delfína. Moc mě to bavilo. Nejhezčí to měly Ema s Bárou. Jsem ráda, že jsme tam byli.

Vanda

Byli jsme v parku u řeky malovat na kameny. Malovali jsme docela hezky. Někdo maloval třeba stromy. Dvě děti spadly do vody. Kluci zase zlobili, tak šli malovat k paní učitelce.

Anička

Je úterý. Dnes máme šest hodin. Brr! Zvoní, je pátá hodina. V tom nám paní učitelka řekla:"Děti vezměte si kufříky, jdeme malovat ven pod Zámecký most kamínky." Všichni jsme se moc těšili! Jde s námi i 5. B. S mojí kamarádkou budeme dělat Spoengeboba a Patrika. Všichni to mají moc hezké. Už odcházíme a v tom Domča spadl do vody. Ale co, stejně bylo hezky, tak se alespoň osvěžil.

Terezka

Fotografie naleznete ve fotogalerii.

Datum vložení: 23. 9. 2021 7:07
Datum poslední aktualizace: 23. 9. 2021 7:12