Vánoční jarmark

Dne 13.12. uspořádala naše škola ZŠ a MŠ Pod Ralskem již třetí ročník jarmarku.

Letos jsme se rozhodli uspořádat akci okolo atria v hlavní budově, které nabízí více prostoru.
Ihned u vchodu se návštěvníci mohli občerstvit něčím dobrým k pití i jídlu od vychovatelek ze školní družiny, ale také od žáků z druhého stupně. Jejich nabídka byla velmi chutná, bohatá a obsluha příjemná. Dal se tu ochutnat nejen moučník, cukroví, ale také řízek, který dopoledne žáci usmažili přímo v naší školní kuchyni. Nechyběla sekaná a další pochutiny. Ale vánoční trhy přece nejsou jen o jídle, že? Paní učitelky, šikovné maminky, babičky, ale nejvíc samotné děti vyrobily a nabízely obrovskou řadu nádherných výrobků. Stoly kolem atria jimi přímo přetékaly. Bylo zde plno ozdob na stromeček, vánoční stůl, svícnů, sněhuláčků, ozdob z papíru, chvojí, sádry, látky, dřeva.... Po celou dobu akce nám z rádia hrály koledy, nechybělo ani krátké vystoupení našich muzikantů z druhého stupně.
Atmosféra byla milá, příjemná a návštěvníků se sešlo mnoho. Velmi děkujeme všem, kteří náš
jarmark podpořili a navštívili.
                                                                                               Mgr. Jana Beranová
Datum vložení: 14. 12. 2022 7:09