VÁNOČNÍ RADOVÁNKY V 1.A

VÁNOČNÍ RADOVÁNKY V 1.A 1

V pátek před vánočními prázdninami jsme se už neučili, ale užívali výtvarné tvoření a na programu byly i hry, nadělování u stromečku a pyžamové párty.

Začali jsme výrobou vánočních přání pro rodinu, která se dětem velmi povedla.

Na pyžamové párty jsme si připravili třídu, aby se dobře soutěžilo a tančilo.

Děti se převlékly, na svačinku měly i cukroví z domova a už se nemohly dočkat nadělování.

Ježíšek jim přinesl pero na psaní, které si hned vyzkoušely s velkým nadšením.

Z her se jim nejvíce líbila židličková a nebe, peklo, ráj a zahrály si i hry z domova.

Rodiče poslali velké množstvím odměn, tak se odměňovalo a odměňovalo

A RODIČŮM VELIKÉ PODĚKOVÁNÍ !

Při diskotéce a písničkách na přání létaly bonbónky vzduchem a děti se smály, až jsme málem zbořili školu.

Při hře NA SILVESTRA zase létaly vzduchem špunty dětských šampíček  a trénování odpočítávání bylo slyšet jistě až na náměstí.

K fotografiím přidávám i čtvrteční procházku k betlému a jednoho vodního živočicha, který se chtěl při cestě zpět do školy kamarádit a nejlépe nakrmit.

PŘI PÁTEČNÍM LOUČENÍ JSME SI POPŘÁLI KRÁSNÉ VÁNOCE A LEDNOVÝ NÁVRAT DO ŠKOLY, KTERÝ SE POVEDL, A JÁ DĚKUJI RODIČŮM ZA MOC ŠIKOVNÉ DĚTI A PODPORU. POTOM JE UČENÍ JEDNA RADOST.

Datum vložení: 11. 1. 2021 7:53
Datum poslední aktualizace: 11. 1. 2021 8:00