Základní škola a Mateřská škola Pod Ralskem

Karanténa v mateřské škole

COVID

Vážení rodiče,
dnes jsme se dozvěděli, že se ve třídě u Kočiček potvrdil COVID.

Po dohodě s Krajskou hygienickou stanicí v České Lípě budeme postupovat následovně:

Děti mají do 19.2.2021 karanténu, tzn. že nebudou chodit do mateřské školy. Jedná se pouze o děti, které byly v MŠ ve třídě Kočiček dne 8.2.2021. Děti, které tento den byly nepřítomné ve školce, mohou v docházce pokračovat normálně. Celou třídu Kočiček poprosím o zaslání o emailové adresy zákonného zástupce na adresu školy zs_ralsko-eko@volny.cz. Při těchto mimořádných informacích musíme mít tyto informace k dispozici.

Karanténa se nevztahuje na ostatní rodinné příslušníky  (sourozenci, rodiče, prarodiče). Ti normálně mohou školu,školku, či práci navštěvovat. Jde pouze o děti, které byly v přímém kontaktu s nakaženou. Pokud by hrozilo jakékoliv riziko, Krajská hygienická stanice by si je sama vytrasovala. V opačném případě je na ně pohlíženo jako na zdravé.

Pokud máte dítě v jiné třídě nebo ve škole, na ně se karanténa nevztahuje.

Dnes proběla v mateřské škole dezinfekce, kterou po domluvě se zřizovatelem provedli mimonští hasiči. Tímto samozřejmě děkujeme hasičům i městu za okamžitou pomoc.

Dne 17.2.2021 bude probíhat Záchrannou službou Libereckého kraje hromadný odběr. Konat se bude v 10,30 hodin před mateřskou školou. Děti, které se odběru nezúčastní, mají automaticky prodlouženou karanténu do 23.2.2021.

Pokud budete u někoho z rodiny pozorovat jakékoliv příznaky, kontaktujte svého dětského lékaře,případně praktického lékaře. O situaci v naší mateřské škole byli mimoňští lékaři informováni.

Každý den se mění informace o ošetřovném, nevolejte, prosím, lékařům, ale obraťte se na nás. Pro případ uzavření celé třídy jsou zvláštní formuláře, které rodiče odesílají na českou zprávu sociálního zabezpečení.

V případě jakýchkoliv dotazů se na mě neváhejte obrátit. Telefonní číslo 721753712.

Přeji Vám mnoho sil a hlavně zdraví.

Ing. Lenka Jelínková, MBA

Datum vložení: 12. 2. 2021 14:48
Datum poslední aktualizace: 17. 2. 2021 11:02
Autor: Ing. Lenka Jelínková, MBA

O nás

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Informace e-mailem

Novinky e-mailem

Univerzální překladač

Překlad (translations)

eu fondy                    mleko_do_skol                    ovoce_do_skol                    znak_mimon