Základní škola a Mateřská škola Pod Ralskem

E-jídelníček

Vážení rodiče,
od dnešního dne je možné si vyzvednout čipy pro školní stravování. Jsou k vyzvednutí u vedoucí školní jídelny paní Fajbíkové proti záloze 150,- Kč. Spolu s čipem obdržíte přihlašovací jméno, PIN a číslo jídelny. Tyto údaje si, prosím, uschovejte, jsou nutné pro zaregistrování strávníka.

Od 1.10.2020 nebude možné bez čipu vydat stravu. Jak jsme již na začátku školního roku informovali, je nutné hradit stravné vždy s měsíčním předstihem. Pokud nebude k 1. dni v měsíci uhrazené stravné, nebude možné vydat oběd. Systém toto nepovolí.  Zároveň bude možné si vybírat ze dvou hlavních jídel. Začátkem měsíce října bude spuštěn zkušební provoz a od 12.10.2020 již budeme vařit dvě jídla. Toto se netýká mateřské školy. Systém je pouze pro žáky základní školy.

Po obdržení informací zadejte do vyhledávače adresu:

 http://e-jidelnicek.cz

nebo na hlavní stránce našich webových stránek je pod obrázkem školy zelená ikona e-jídelníček. Na ten kliknete a budete již na stránce e-jídelníčku.

Je možné shlédnout nápovědu, nebo postupovat následovně:

- zadejte přihlásit se a zde nová registrace

- vyplňte svůj mail, jméno strávníka a heslo, pod kterým se budete přihlašovat.

- přijde Vám na zadaný mail odkaz, který je nutné potvrdit pro ukončení registrace.

- pak je již možné přihlásit se do aplikace.

- zadáte přidat strávníka, kde je nutné zadat přihlašovací jméno, PIN a číslo jídelny, což jste obdrželi společně s čipem.

Poté už budete moci spravovat svůj účet. Přihlašovat a odhlašovat si stravu, později si vybírat, které jídlo chcete odebírat. Budete zde i vidět zůstatek peněz na kontě a zda si strávník v uvedený den stravu odebral.

Aby nenastala situace, že 1.10.2020 se zapomene přihlásit  polovina strávníků, první dny budou obědy automaticky přihlášeny všem strávníkům. Pouze v případě, že budete chtít oběd odhlásit, musíte toto provést v aplikaci, nebo samozřejmě zavolat vedoucí školní jídelny, která Vám oběd ze začátku odhlásí. Nezapomínejte na to, že obědy budete moci objednávat a odhlašovat nejpozději den předem od 14,00 do 7,00 hodin následujícího dne.

Pokud někdo nemá možnost přístupu k internetu, je možné si obědy objednávat a odhlašovat na terminálu vedle okénka vedoucí školní jídelny. Zde po přiložení čipu uvidíte svůj účet, který tak budete moci obsluhovat.

Vím, že je to mnoho nových informací a všichni se s tímto systémem musíme seznámit. Prosíme Vás proto o trpělivost v případě problémů.

Pokud budete mít jakékoliv dotazy, neváhejte a kontaktujte mě (487864573, 721753712) nebo paní Fajbíkovou (487864591).

 

Datum vložení: 16. 9. 2020 13:43
Datum poslední aktualizace: 16. 9. 2020 14:12
Autor: Ing. Lenka Jelínková, MBA

O nás

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Informace e-mailem

Novinky e-mailem

Univerzální překladač

Překlad (translations)

eu fondy                    mleko_do_skol                    ovoce_do_skol                    znak_mimon