Základní škola a Mateřská škola Pod Ralskem

Distanční výuka

Výuka

Vázení rodiče, milí studenti,
hromadí se nám problémy s přihlášením do učeben google classroom. V současné době zpracováváme manuál, nicméně budeme se snažit procvičovat funkčnost platformy i při standardní výuce. Zpracujeme v power pointu podrobný návod.

Česká nás dlouhá cesta, proto Vás prosím, abyste byli v klidu, vše postupně společně zvládneme. Každý učitel bude mít svou učebnu, ke které Vám přiřadí každý vyučující kód a pak už budete plnit pouze zadání. Všichni věříme, že k uzavření škol nedojde, nicméně musíme být připraveni. Chtěla bych Vás požádat o registraci prvotního hesla na počítačích, nikoli telefonech. Některé typy operačních systémů a výrobci telefonů se s tím neumí příliš vypořádat. Nicméně google classroom je jedna s nejlepším platforem a má v sobě spoustu funkcí. Pokud jste dosud neobdrželi heslo, nebo jste nestihli 48 hodinovou lhůtou, ozvěte se mi a něco s tím provedeme. Myslím, že se nám podaří vše dotáhnout do zdárného konce a v případě přechodu na distanční výuku budeme připraveni. U prvního stupně by výuka měla být kombinovanou formou on-line, ale samozřejmě i off-line. Není proto třeba se toho bát. Jsme Vám k dispozici a určitě to dotáhneme do zdárného konce. V případě problémů s přihlášením mi volejte na telefon 721753712.

Ing. Lenka Jelínková, MBA

Datum vložení: 28. 9. 2020 19:12
Datum poslední aktualizace: 29. 9. 2020 6:46
Autor: Ing. Lenka Jelínková, MBA

O nás

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Informace e-mailem

Novinky e-mailem

Univerzální překladač

Překlad (translations)

eu fondy                    mleko_do_skol                    ovoce_do_skol                    znak_mimon