ZŠ POD RALSKEM ZVÍTĚZILA V SÁLOVÉ KOPANÉ

05.02.2017 08:19

Chlapci ze šestých a sedmých tříd, Patrik Krejčík, Filip Šámal, Tadeáš Hanl, Dan Šámal, Ondra Ptáček, Honza Oswald, Ondra Podmanický a Matěj Korňuta, si vedli výborně v sálové kopané. Nejprve vyhráli místní část turnaje v Zákupech a následně svoje kvality potvrdili ve finále, které se konalo v České Lípě. S úžasným skóre 26:2 jasně převálcovali ostatní družstva  a zvítězili na ZŠ Slovanka Č. L. a ZŠ Cvikov, kteří byli sice o hlavu větší, ale o třídu horší. Na vzrůst zvítězil Cvikov, ale na fotbalové dovednosti rozhodně naši mladí nadějní fotbalisté. Tímto jim všem děkuji. Také chci poděkovat Honzovi Oswaldovi staršímu za kaučink a těším se na další podobné úspěchy našich žáků, třeba už na McDonald Cupu, který se koná 11. a 12.5. 2017 opět v Zákupech.

Sportu zdar a fotbalu zvlášť.

P. Polák 

© 2013 ZŠ a MŠ Pod Ralskem.

Vytvořeno službou Webnode