ZAKONČENÍ ŠKOLNÍHO ROKU ČTVRTÝCH TŘÍD

28.06.2019 07:41

Poslední den před vysvědčením jsme si zpestřili dopoledne ve firmě Beneš a Lát. Provázely nás celým objektem Kristýna Bártová s Ing. Romanou Zvolánkovou a velmi mile nás přivítal pan ředitel RNDr. Jan Kučera, který nám odprezentoval chod závodu. Vysvětlil dětem princip forem a různých strojů pro výrobu komponentů. Pro osvěžení žáci dostali nanuky. Tímto děkujeme celé firmě Beneš a Lát za příjemně strávené dopoledne.

Jako sponzorský dar jsme ještě obdrželi z Cukrárny Pod věží od rodičů Honzy Sutra pro každé z dětí zmrzlinu. Za osvěžující ňamku díky!!!

Vrcholem dnešního dne byl společný a slavnostní oběd v hotelu Beseda. Žáci měli možnost vybrat si ze 2 jídel, na stole měli karafu s vodou. Nově zrekonstruované prostory restaurace žáky nadchly a o to lépe se nám stolovalo. Zároveň se nám podařilo svátečně zakončit školní rok.

sawa.rajce.idnes.cz/ZAKONCENI_SKOLNIHO_ROKU_CTVRTYCH_TRID/

 

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Pod Ralskem 572, Mimoň, příspěvková organizace

zs_ralsko@volny.cz

Pod Ralskem 572
471 24, Mimoň
IČ: 48283011

+420 487 864 527

Vyhledávání

google-site-verification: google3eb8996ec1a779bc.html

© 2013 ZŠ a MŠ Pod Ralskem.

Vytvořeno službou Webnode