ZAHÁJENÍ PRVNÍHO ŠKOLNÍHO DNE

05.09.2017 18:31

V pondělí 4. září 2017 jsme přivítali žáky prvních až čtvrtých tříd a jejich rodiče v prostoru sportovního areálu naší školy. Po úvodních slovech starosty pana Kaisera a ředitele školy Mgr. Jirůtky převzali prvňáčci drobné dárky od města Mimoň z rukou paní Šilhánkové a pana starosty a školní batůžky od sponzorské firmy Beneš a Lát, kterou zastupovala paní Pešková. Poté si třídní učitelky odvedly žáčky do náhradních prostor školy, neboť přes veškerou snahu se nepodařilo rekonstruovat budovu v ulici Luční v předpokládaném termínu.

Žáci prvního stupně tak zahájili nový školní rok v podmínkách podobných závěru minulého roku. Všichni doufáme a těšíme se, že se třídy v nejbližších dnech přestěhují do zcela nových učeben.

Mgr. Radomír Starý

IMG_2274.JPG (996966)

© 2013 ZŠ a MŠ Pod Ralskem.

Vytvořeno službou Webnode