ZÁBAVNÍ PARK MIRAKULUM 27.6.2017

29.06.2017 17:01

Zábavní park Mirakulum ve středočeských Milovicích nabízí na rozlehlé ploše hodně originální zábavy a volnočasových aktivit s množstvím nápaditých herních prvků. Těsně před koncem školního roku jsme se sem vydali s žáky pátých, šestých, ale též devátých ročníků. Cesta autobusem trvala pouhou hodinku a tak nám i rychle uběhla. Park je vybudován v bývalém vojenském prostoru. Najdeme zde lesní hřiště a kontaktní zoo, obří trampolíny a houpačky, lanová centra, podzemní chodby, prolézačky a v neposlední řadě i úzkokolejnou železnici, která park propojuje se sousedním Tankodromem. Pět hodin, které jsme zde strávili utekly velmi rychle a je dosti pravděpodobné, že se sem opět někdy rádi vrátíme. Mgr.Zbyněk Hradec, Mgr.Dagmar Krejčíková

sawa.rajce.idnes.cz/MIRAKULUM/

 

© 2013 ZŠ a MŠ Pod Ralskem.

Vytvořeno službou Webnode