TAJNÝ VÝLET 3. C

06.01.2017 17:34

 

Ve středu 21.12.2016 pro nás naše paní učitelka uspořádala tajný vánoční výlet. O výletu jsme se dozvěděli až v úterý a věděli jsme pouze to, co si máme vzít s sebou a kdy se vrátíme. Doma jsme s rodiči přemýšleli, kam by to asi mohlo být, ale nikdo z nás se netrefil.

V 8 hodin jsme ze školy vyrazili na nádraží v Mimoni. Po příjezdu vlaku jsme nasedli a uháněli směr Liberec. Pro některé z nás byl už toto nezapomenutelný zážitek, protože vlakem jsme jeli poprvé. Během hodinky jsme se ve vlaku nasvačili, zahráli si slovní fotbal, zasmáli se a plni očekávání jsme vystoupili ve stanici Liberec. Společně jsme se vydali na cestu a její konec byl před Babylonem. S velkou radostí a překvapením nás paní učitelka odvedla do Lunaparku s autodromem, divokým býkem, prolézačkami, motokárami, kolotoči, houpačkami a obřím fotbalem, minigolfem a hracími trenažery. Vše bylo naše. Nejvíce nás bavila jízda na autodromu  a někteří z nás z něj slezli pouze z důvodu návštěvy WC. Dvě hodinky uběhly jako voda a opravdu neradi jsme se vraceli stejnou cestou zpět.

Výlet se nám všem jako vánoční dárek moc líbil a už se těšíme na další překvapení, které pro nás naše paní učitelka přichystá.

Žáci 3.C

 

Děkujeme také p.Hlaváčové, která byla na výletě s námi a pořídila mnoho krásných fotografií, které přikládáme.

 

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Pod Ralskem 572, Mimoň, příspěvková organizace

zs_ralsko@volny.cz

Pod Ralskem 572
471 24, Mimoň
IČ: 48283011

+420 487 864 527

Vyhledávání

google-site-verification: google3eb8996ec1a779bc.html

© 2013 ZŠ a MŠ Pod Ralskem.

Vytvořeno službou Webnode