SPORTOVNÍ DEN PRO MŠ SLUNÍČKO

07.06.2018 08:26

Jak trávit krásný slunný den? Soutěžemi o odměny a plno úsměvů na tvářích. Žáci 3. tříd uspořádali pro naše malé kamarády (třídy Medvídci a Kočičky) sportovní dopoledne na koupališti v Mimoni. Žáci se rozdělili do skupinek, někteří měli na starosti stanoviště, a jiní pomáhali s doprovodem malých školkáčků. Mezi nejoblíbenější úkol patřilo míření na cíl, přetahování lanem nebo skládání tvarů. Mezitím jsme si dodávali energii svačinkou, kterou jsme měli připravenou z domova. Všechny děti si společně den náramně užily a třešničkou na dortu bylo padákování a ani sladká odměna nesměla chybět. Za splnění všech úkolů získaly děti diplomy, které si pro ně připravili naši žáci.

Cílem toho bylo naučit se mít zodpovědnost za druhé, efektivně komunikovat a předat informace svému mladšímu svěřenci a samostatně se umět rozhodovat, umět vysvětlit danou disciplínu, zvládat větší psychickou a fyzickou zátěž.

sawa.rajce.idnes.cz/Sportovni_den_pro_MS/

© 2013 ZŠ a MŠ Pod Ralskem.

Vytvořeno službou Webnode