SPORTOVNÍ DEN 2.A

08.09.2017 07:39

Dnes jsme místo vyučování sportovali. Sportovní den 7.9. 2017 se opravdu vydařil. Děti nadšeně běhaly, skákaly do dálky a házely. Vyvrcholením byla štafeta děvčat a chlapců v paralelních třídách. Jsem moc pyšná a na  moje kluky, kteří ve složení Matěj, Artik, Dan a Greg vyhráli. Nebylo až tak důležité vítězství, jako nadšení a podpora sportu a ten mají moje děti oblíbený. Jen tak dál a sportem ke zdraví!

Pochvalu si určitě zaslouží paní učitelka Horáčková a pan učitel Polách za organizaci a jejich pomocníci z devátých tříd, kteří měli k dětem na stanovištích trojskok, běh na 50 m, běh na 200 m, skok do dálky, hod a štafety, velmi pěkný přístup.

Třída 2.A s paní učitelkou Ivanou Kučírkovou děkuje a těšíme se na příští rok a to už budeme třeťáci.

sawa.rajce.idnes.cz/SPORTOVNI_DEN_2.A/

 

© 2013 ZŠ a MŠ Pod Ralskem.

Vytvořeno službou Webnode