Školní matematická olympiáda

06.02.2019 08:56

V průběhu února na naší škole proběhla každoroční „Školní matematická olympiáda“. Byla připravena pro žáky 6. až 9. ročníků a měla tři úrovně obtížnosti. O soutěž letos projevilo zájem znatelně více žáků než v roce minulém. Do prvního kola se přihlásilo 43 žáků. Podkladem k testovým úlohám byly učebnice, které žáci používali při výuce matematiky vždy v předchozím roce. Vyhlášení výsledků a ocenění absolutních výtězů soutěže z jednotlivých ročníků proběhlo tento týden. Za 6. ročník to byla Klára Kolínská, za sedmý Samuel Kallus, za osmý Tomáš Knejzlík a za devátý Vanesa Haluzová. Všem výhercům gratuluji! Je zřejmé, že i na naší škole máme šikovné počtáře. Zanedlouho se uskuteční celostátní matematická soutěž s názvem Pythagoriáda. I zde mohou tito žáci, ale nejen oni, své dovednosti využít a změřit síly se svými vrstevníky, tentokrát i z jiných škol.

Mgr. Zbyněk Hradec

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Pod Ralskem 572, Mimoň, příspěvková organizace

zs_ralsko@volny.cz

Pod Ralskem 572
471 24, Mimoň
IČ: 48283011

+420 487 864 527

Vyhledávání

google-site-verification: google3eb8996ec1a779bc.html

© 2013 ZŠ a MŠ Pod Ralskem.

Vytvořeno službou Webnode