ŠABLONY EU 2017

24.10.2017 11:13

" PODPORA ROZVOJE VZDĚLÁVÁNÍ V ZŠ A MŠ POD RALSKEM 572"
je spolufinancován Evropskou unií.

Anotace:

Projekt je zaměřen na jedno z / kombinaci následujících témat:

osobnostně profesní rozvoj pedagogů, společné vzdělávání dětí a žáků, podpora extrakulikulárních aktivit, spolupráce s rodiči dětí a žáků, doučování žáků ohrožených školním neúspěchem.

Od 1.září 2017 začala škola realizovat tento projekt. Projekt je zaměřen zejména na podporu inkluze a podporu žáků ohrožených školním neúspěchem, rovněž podporuje další vzdělávání pedagogů.  V rámci projektu jsme zajistili financování  školního  asistenta a také  sociálního pedagoga.

Ing. Lenka Jelínková

statutární zástupce ředitele školy