Příprava na přijímací zkoušky

02.12.2016 09:23

Příprava na přijímací zkoušky z matematiky a českého jazyka.

 

Stejně jako v předchozích letech, tak i v tomto školním roce 2016/17 na naší škole probíhá pod vedením Mgr. Jany Oswaldové a Mgr. Zbyňka Hradce příprava k přijímacím zkouškám z českého jazyka a matematiky na střední školy. Je určena pro všechny žáky devátých ročníků. Jedná se o zcela dobrovolnou volnočasovou aktivitu, při které se žáci pod vedením svých učitelů seznamují s přibližnou podobou možného testování, doplňují si znalosti a dovednosti v daných oblastech, které bezpochyby využijí v průběhu samotného testování. Příprava na matematiku se uskutečňuje vždy ve středu od 14.45 do 15.30 hod. a příprava na český jazyk ve čtvrtek ve stejném čase. Cílem této aktivity je připravit se na důležitý okamžik, kterým bezpochyby přijímací řízení je. Všichni zájemci z řad žáků devátých ročníků jsou srdečně zváni

© 2013 ZŠ a MŠ Pod Ralskem.

Vytvořeno službou Webnode