POHÁDKOVÝ ROK S PRVŇÁKY

12.09.2019 07:08

Letošní prvňáci zahájili svůj školní rok 2. září, kde je přivítalo vedení Základní školy Pod Ralskem s panem starostou Petrem Králem a samozřejmě s jejich třídními učitelkami. Aby se lépe žákům pracovalo ve škole, tak obdrželi několik sponzorských darů. Nesměl chybět ani sponzor od firmy Beneš a Lát, který dětem daroval vaky se školními potřebami. Město Mimoň věnovalo žákům balíček s výtvarnými potřebami. Z Libereckého kraje byly zaslány kufříky „Do školy i do přírody BEZPEČNĚ“, ve kterých jsou volné vstupenky, reflexní prvky, pexeso, zdravé vitamíny apod. V neposlední řadě žáci získali ještě box na svačinu a v něm pitíčko a mléko, sponzorované projektem Mléko do škol. Naše škola je zapojena do projektu Ovoce do škol, ze kterého obdrželi další psací potřeby. Naše školní organizace se podílela na přispění dalšími pomůckami pro prvňáky. Tímto všem prvňáčkům přejeme úspěšný start do školního života.

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Pod Ralskem 572, Mimoň, příspěvková organizace

zs_ralsko@volny.cz

Pod Ralskem 572
471 24, Mimoň
IČ: 48283011

+420 487 864 527

Vyhledávání

google-site-verification: google3eb8996ec1a779bc.html

© 2013 ZŠ a MŠ Pod Ralskem.

Vytvořeno službou Webnode