OBJEV SVŮJ RYTMUS

17.06.2017 10:15

Dne 15. 6. se v naší tělocvičně konal hudební  program pro děti „Objev svůj rytmus“, který pro nás realizovalo občanské sdružení Harmonia Universalis.

Nejprve děti zkoušely koordinaci pohybů svého těla, poté jim byly představeny perkusivní  nástroje. Všechny nástroje si mohly také vyzkoušet. Vytvořily velké  hudební  těleso a pod taktovkou dirigenta postupně hrály na své hudební nástroje a budovaly rytmické struktury. Děti vytvářely i zvukové napodobení pohybu míče a postavy. Program vyvrcholil společnou písní.

Velký úspěch měly barevné hudební roury zvané Boomwhackers. Tento program nás všechny velice bavil a pozitivně naladil na celý zbytek dne.

Mgr. Zetová 

sawa.rajce.idnes.cz/OBJEV_SVUJ_RYTMUS/

© 2013 ZŠ a MŠ Pod Ralskem.

Vytvořeno službou Webnode