NISA OPEN 2014 Liberec (Mimoň byla vidět!!)

12.06.2014 07:54

Florbalový turnaj v Liberci probíhal od  pátku 30.5.2014  do neděle 1.6.2014. V kategorii starších žáků se zúčastnilo 23 družstven rozdělených do 4 skupin. Po dobré hře a taktice jsme skončili ve skupině třetí (nechtěli jsme za soupeře Kladno 2) a věřili jsme si na Plzeň. To jsme také v neděli potvrdili a po vítězství 1:0 jsme poslali západočechy už  dopoledne domů. V poledne nás čekal silný Hradec Králové, se kterým jsme bohužel prohráli 3:1 a v turnaji obsadili celkové 5. - 8. místo. Pro nás trenéry to bylo milé překvapení, neboť jsme tajně doufali v obsazení alespoň 4. místa ve skupině. Po celou dobu se kluci chovali vzorně ( je první noc jsem musel pohrozit!). Všichni jsme si to užili a českolipskému florbalu ostudu rozhodně neudělali.   Mgr. Jaroslav Jirůtka

© 2013 ZŠ a MŠ Pod Ralskem.

Vytvořeno službou Webnode