Nejlepší žák školy

02.09.2019 08:35

24. 6. 2019 se na Městském úřadě Mimoň uskutečnilo vyhlášení a ocenění nejlepších žáků mimoňských škol.

Za naši školu byla navržena Tereza Zikmundová z IX.B.

Terezka dosahovala po celou dobu základního vzdělávání vynikajících studijních výsledků – její vysvědčení nikdy nepoznalo horší známku než jedničku.

Svou všestrannost a všeobecný přehled prokázala v různých školních soutěžích, Pythagoriádě, okresním kole olympiády z geologie a německého jazyka.

Přesto si dokáže udělat čas na spoustu koníčků. Umí hrát na flétnu i kytaru, má ráda přírodu, je sportovně nadaná. Jako mladší žákyně vyhrála Zákupskou laťku, osm let byla hráčkou školního florbalového družstva, lyžuje, v současné době reprezentuje sportovní klub Torik Doksy ve volejbale.

Tereza je pilná, zodpovědná, přesto velmi skromná. Působí vyrovnaně, vyzařuje z ní klid a pohoda, proto je mezi spolužáky oblíbená.

V dalším studiu bude pokračovat na mladoboleslavském gymnáziu.

Mgr. Jana Oswaldová

Priloha c.2 nejlepsi zak.jpg (219311)

google-site-verification: google3eb8996ec1a779bc.html