KONEC ŠKOLNÍHO ROKU

04.07.2017 06:06

Vážení rodiče, žáci, zaměstnanci i ostatní přátelé školy,

máme tu konec školního roku 2016/2017. Tímto bych vám jménem vedení školy chtěla poděkovat a popřát krásné prožití prázdnin a dovolených. V tomto školním roce jsme se pokusili nasměrovat školu více nejen k vám, ale i k širší veřejnosti. Věřím, že i vy jste tuto skutečnost zaznamenali a vnímáte ji pozitivně. Pro vedení školy jsou nejdůležitější vzájemné vztahy mezi žáky, dětmi, pedagogy i ostatními zaměstnanci a toto pro nás bude prioritou i v následujících letech. Velké díky patří pedagogům, kteří byli nuceni operativně reagovat na výuku v náhradních (leckdy stísněných) prostorách z důvodu rekonstrukce budovy Luční. Prostřednictvím našich stránek chci poděkovat vedení města, které zajistilo financování a stavba tak mohla v květnu začít. Termíny jsou sice  krátké, ale věřím, že se vše zadaří a my budeme moci přivítat žáky i rodiče v krásné nové budově. 

Pro jistotu ještě zmíním některé důležité termíny.

Mateřská škola bude otevřena od 7. srpna 2017. Nově přijaté děti mohou nastoupit od 4. září 2017. Žákům základní školy začíná výuka v pondělí 4. září 2017.

Září je však ještě daleko, a tak vám všem přeji mnoho sluncem zalitých, krásných a bezstarostných  dnů.

S Vámi všemi se těšíme na viděnou a s nově nabytými silami.

Ing. Lenka Jelínková, statutární zástupce ředitele školy

 

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Pod Ralskem 572, Mimoň, příspěvková organizace

zs_ralsko@volny.cz

Pod Ralskem 572
471 24, Mimoň
IČ: 48283011

+420 487 864 527

Vyhledávání

google-site-verification: google3eb8996ec1a779bc.html

© 2013 ZŠ a MŠ Pod Ralskem.

Vytvořeno službou Webnode