JAK SE SLAVÍ VYSVĚDČENÍ VE 2.A?

01.02.2017 17:41

Dnešní den 31.1. 2017 byla pro 2.A významný. Žákům se rozdávalo pololetní vysvědčení. Abychom pořádně oslavili jedničky, tak jsme šli do cukrárny na pohár. Bylo to fajn. Žáci po příchodu do cukrárny obsadili místa u stolečků a připravili si peníze. Museli počítat, zda si koupí pouze pohár nebo jestli mají ještě na pendreky. Jak je u dětí obvyklé, musely vše utratit do poslední koruny. Pro některé žáky to byl obrovský zážitek, že si sami mohli koupit to, co oni chtějí. Velké díky za trpělivost prodavačkám v cukrárně Dana.

Když jsme si za mlsali, tak jsme šli procházkou do školy. Bylo zajímavé, když jsme šli do cukrárny, děti skoro běžely, ale zpět jsme šly jako šneci. U školy si děti zahrály několik her ve sněhu. Dnešní den ve škole byl fajn.

 

© 2013 ZŠ a MŠ Pod Ralskem.

Vytvořeno službou Webnode