IQ Park v Liberci 18.3.2019

25.03.2019 08:08
Kdo by neznal IQ Park v Liberci. Každý rok sem má namířeno některá třída z naší školy, ale mnoho z nás zde bylo i soukromě. Tentokrát se 18. března do tohoto zajímavého místa vypravila 6.A. Cesta vlakem příjemně a rychle utekla, areál od železničního nádraží není daleko, tak jsme se mohli brzy začít bavit a současně i prakticky ověřovat nejrůznější fyzikální zákonitosti, o kterých jsme se doposud ve  výuce dozvěděli a ještě se i v budoucnu dozvíme. Na závěr jsme si dopřáli hodinový rozchod v Obchodním centru Forum a poté se vlakem vrátili zpět do Mimoně. Nyní se již můžeme těšit na další akci, která se uskuteční v dubnu, kdy jedeme na exkurzi do zámku Loučeň, kde pro nás bude připraven zajímavý vzdělávací program.
Mgr.Zbyněk Hradec
 

© 2013 ZŠ a MŠ Pod Ralskem.

Vytvořeno službou Webnode