Halloween na ZŠ Pod Ralskem

07.11.2017 13:36

Ku příležitosti dnes již mezinárodního svátku Halloween (31.10.) jsme uspořádali nově dvě akce i na 2.stupni naší základní školy.

Jako první byla již na počátku podzimu vyhlášena literární soutěž na téma „Strašidelný Halloween“ s uzávěrkou k 30.10. Sešlo se celkem 14 příspěvků od žáků 7.-9.ročníků, mezi kterými převažovaly horrorové povídky, ale nechyběly ani tři básně. Na prvním místě se umístila Sabina Procházková z 9.B, na druhém místě skončila Monika Adamcová z 9.A a třetí místo obsadila Kateřina Kracíková z 9.A.  Dívky získaly halloweenský diplom a něco dobrého k zakousnutí, stejně tak si zamlsali i ostatní zúčastnění. Všem moc děkuji za čas, který nad svými pracemi strávili. :-)

Aby si na své přišli také výtvarně založení žáci, uspořádali jsme soutěž o nejlepší vyřezanou a vydlabanou dýni. Tady se jednalo spíše o soutěž skupinek. První místo po právu patří kolektivu žáků z 6.A, druhé místo Evě Tolstikovové z 9.A a třetí místo Monice Vlkové a Kateřině Kovářové z 9.B. I všechny ostatní dýně byly velmi povedené a všem jejim tvůrcům za účast děkujeme. :-)

Mé speciální poděkování patří Ing.Anně Nevolové a Mgr.Petře Byronové za pomoc při vyhodnocování a vyhlášení soutěže o „nejlepšího dýňáka“.

Mgr. Lenka Jarošová

sawa.rajce.idnes.cz/Halloween/

 

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Pod Ralskem 572, Mimoň, příspěvková organizace

zs_ralsko@volny.cz

Pod Ralskem 572
471 24, Mimoň
IČ: 48283011

+420 487 864 527

Vyhledávání

google-site-verification: google3eb8996ec1a779bc.html

© 2013 ZŠ a MŠ Pod Ralskem.

Vytvořeno službou Webnode