Halloween na 2.stupni

01.11.2019 07:11

31. října u nás proběhl školní Halloween. Žáci i učitelé měli možnost přijít v kostýmech či maskách a strávit v nich celý vyučovací den. O velké přestávce proběhla na chodbách školy přehlídka kostýmů a ty nejnápaditější byly ohodnoceny něčím k zakousnutí. Mezi nejzajímavější či nejlépe provedené kostýmy patřilo trio deváťáků v protichemických oblecích, dotažených k dokonalosti. Dále jeptiška, vodník, bezdomovci či důkladně namalované strašidelné obličeje. I mezi učiteli se našlo pár povedených kostýmů. Díky všem!

I výuka probíhala v některých předmětech tematicky. Žáci se dozvěděli informace o svátku Halloween, zahráli si hry, zasoutěžili si nebo si třeba vyrobili halloweenská přáníčka pro své blízké.

Myslím, že se akce, kterou zaštítil žákovský parlament, velmi povedla a budeme se těšit na příští ročník třeba i s větším počtem kostýmů.

Mgr. Lenka Jarošová

sawa.rajce.idnes.cz/Halloween_na_2.stupni/