Akce třídy 7.A

17.06.2014 14:09

     Dne 6.6.2014 se třída 7.A. zúčastnila exkurze na SOŠ a VOŠ sklářské v Novém Boru. Žáci si  vyzkoušeli práci v truhlářské a keramické dílně, dále v učebně kreslírny. Vytvořené výrobky si odvezli s sebou. Žákům se věnovali pedagogové odborných předmětů pod dozorem Mgr. K. Pokorné a J. Šantory.

 

Ve druhé polovině března 2014 se třída 7.A. zúčastnila exkurze na SOŠ a VOŠ sklářské v Novém Boru. Žáci si  prakticky vyzkoušeli obory: brusič, foukač, rytec a malíř skla. Vytvořené výrobky si odvezli s sebou. Žákům se věnovali pedagogové odborných předmětů pod dozorem Mgr. K. Pokorné a J. Šantory.

 

Dne 7.5.2014 se třída 7.A. zúčastnila exkurze na téma „STŘEDOVĚK“. Žáci s Mgr. K.Pokornou a Mgr. J. Oswaldovou navštívili Dětenice a Kutnou Horu (Chrám sv.Barbory, Vlašský dvůr, Muzeum stříbra, Kostnici …)

 

Ve dnech od 10.6. do 12.6.2013 byla třída 7.A. Mgr. K. Pokorné na třídním výletě v ZOO Ústí nad Labem, v aquaparku v Děčíně a na trampské osadě Veselá. Žáci se kromě svého volného času účastnili různých soutěží v plavání, orientačním běhu, fotbale, střelbě, karetních hrách apod. Za vítězství byli odměněni sladkostmi, medailemi a poháry.

 

Dne 7. 3. 2014 navštívily třídy 7. ročníku Gymnázium Česká Lípa. Pro žáky byly připraveny laboratorní práce z biologie a fyziky. Našim žákům se kromě dozoru (Mgr. K. Pokorná a Mgr. R. Regnerml) věnovali studenti a učitelé gymnázia.

 

V prosinci 2013 proběhla exkurze 7.A,B s Mgr. K.Pokornou, Mgr. R. Regnermlem a panem J. Šantorou.do MUZEA HRAČEK v Praze. Žáci si prohlédli Staroměstské náměstí, Karlův most, Pražský hrad, zámecké schody, Daliborku, Zlatou uličku, Orloj, Prašnou bránu, Týnský palác a další objekty v okolí.

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Pod Ralskem 572, Mimoň, příspěvková organizace

zs_ralsko@volny.cz

Pod Ralskem 572
471 24, Mimoň
IČ: 48283011

+420 487 864 527

Vyhledávání

google-site-verification: google3eb8996ec1a779bc.html

© 2013 ZŠ a MŠ Pod Ralskem.

Vytvořeno službou Webnode